GP-Auktionsbyrå       ALLTID I ROPET - JÄMT I SLAG
  Gerd och Pierre Branquet

GP-Auktionsbyrå i ED Auktioner Juridik Om oss Kontakt Villkor Stämplar Länkar Bildgalleri GÄSTBOK

Kommande Auktioner Fastighets försäljning

Auktion Billingsfors september

AUKTION Övre Terrassgatan 3 Billingsfors

Lördagen den 3 sep kl 11.00 försäljer Inga-Britt Karlsson: slagbord, stolar, antikt bord o vägghylla, väggtablett, soffa, klädda stolar, skåp, byrå, teak möbler, string hyllor, kistor, skrin, gungstol, antik pottstol, tavlor bl.a. Greta Rudman, Eskil Odenbrand, gjutjärnstavlor, skol planscher, väggur, fotogenlampa, vägglampor 50-tal, Jugend lampa, lampetter, lanternor, jordglob, mattor, linne, hembygdslitteratur, Lyckoslanten, kort o frimärken, armbandsur, fickur, mynt o silvermynt, glas o porslin, matserviser Ostindia, Annika Rörstrand, Gröna Anna, Nittsjö, kaffeserviser förgätmigej, mormors rosor, kaffekvarn vägg pyro, vinglas, gamla fina glas, Iittala, Orrefors, karaffer, Vera Haj, Hardanger bestick, gamla burkar, koppar- mässing saker, mässing ljusstakar, stor tupp, singlar, Lill-Babs kaffe calypso, leksaker kälke, spark tefat, lastbil, barnmöbel, dockskåp, liten Husqvarna vedspis, barnfat Sambo Gefle, folkdräkt herr, halmhattar, brandspruta mässing, gnistgaller, mjölkhinkar, sockerlådor, trädgårdsmöbler, kamin, cykeldelar, cykel, snöslunga, elverktyg, verktyg, borr, hylsnyckelsatser, tvingar, knektar, arbetsbänk, högtryckstvätt, kompressor, motorsåg, girsåg, skottkärra, snickerivirke och virke, gamla lås, Facit räknesnurra, fiskrulle, mm. mm.

OBS Kontant betalning           Servering finns på området         Välkommen!

  GP-Auktionsbyrå        Gerd o Pierre Branguet

0534-61925,  070-3737695

E-mail: pierre.branquet@telia.com

Copyright © 2005 Gerd och Pierre Branquet. Alla rättigheter reserverade.

Räknar endast varje IP-adress en gång

Totala antalet besök på våra sidor:

EDs MC och

Motormuseum

2.jpg

Läs mer>

ÄLGFARMEN i ED

dsc00371

Läs mer>>

Café i lanthandels miljö

affären_0002

Läs mer>>